Теребовлянська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
№2
TEREBOVLYA SECONDARY SCHOOL No 2
Бронза на обласних змаганнях з волейболу “Пліч-о-пліч”
7 травня відбувся IV обласний етап змагань з волейболу серед дівчат 5-9 класів “Пліч-о-пліч” — спортивно-патріотичний захід, який згуртовує молодь навколо ідеї взаємодопомоги, витривалості та командного духу.
Учасники змагань
Участь у змаганнях взяли 4 найкращі команди області:
- Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
- Чортківський ліцей №5
- Лановецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1
- Тернопільська ЗОШ №23
Результати нашої команди
Гідно представила свій заклад команда дівчат Теребовлянської загальноосвітньої школи №2, яка показала справжній бойовий дух, витримку й злагодженість на майданчику. Здобувши 2 перемоги і 1 поразку, за додатковими показниками наші волейболістки посіли високе 3-тє місце у змаганнях. 🏆
Цей результат є свідченням їхньої наполегливої підготовки, взаємної підтримки та бажання досягти мети пліч-о-пліч, як справжня команда.
Склад команди
Щиро дякуємо команді дівчат у складі:
- Стиранка Роксолана
- Хомутова Єва
- Молнар Марія
- Клим Галина
- Шульга Аліна
- Петрів Тетяна
- Буранич Тетяна
- Гудак Поліна
- Лукашова Єлизавета-Ніколь
Подяки
Велика подяка вчителям фізичного виховання:
Окрема подяка тренеру з волейболу Лютому Михайлу Андрійовичу за значну допомогу у підготовці дівчат до змагань.
Б. А. Климчук (за матеріалами Діани Рудик, див. більше у фейсбук-дописі)
Коментарів: 0